OFERTA SPA

OFERTA SPA

Poznaj wyjątkową ofertę SPA w Wetlinowie

Facebook

Cisza, spokój i cudowne Bieszczady – jeśli o tym marzysz – to zapraszamy do naszego domu położonego w Wetlinie, u stóp Hnatowego Berda. Z tarasu, który jest sercem domu rozciąga się widok na całą Połoninę Wetlińską.

Nasz dom to taka Sielska Chata za Wsią. Położony jest w spokojnym, daleko od centrum turystycznej Wetliny miejscu, przy wejściu na szlak prowadzący na Przełęcz Orłowicza i dalej, dalej w Bieszczady.

Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw z domiem na drzewie oraz możliwość gry w piłkę siatkową oraz w badmintona.

Na tą chwilę do dyspozycji naszych Gości posiadamy  2 apartamenty oraz pokój dwuosobowy z łazienką.


welcome.png

Apartament Sielski – 4 osobowy

W apartamencie tym znajduje się: sypialnia (łoże małżeńskie 140 x200 cm oraz lóżko piętrowe - dwuosobowe), łazienka oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem: lodówka, zmywarka, pralka, czajnik bezprzewodowy,  piekarnik.

 250 zł/dobę
 _______ *** _______

Apartament Angielski – 5 osobowy

W apartamencie tym znajduje się: sypialnia (łoże małżeńskie 160x200 cm oraz 3 łóżka jednoosobowe 90x200 cm), łazienka oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem: lodówka,  zmywarka,  czajnik bezprzewodowy.

300 zł/doba
_______ *** _______

Pokój 2-osobowy z łazienką

W pokoju tym znajduje się dwuosobowe łoże małżeńskie oraz łazienka. Mieszkańcy pokoju mają dostęp do aneksu kuchennego oraz jadalni.

130 zł/dobę - 2 osoby

100 zł/dobę - 1 osoba

________***_______

Opłata klimatyczna na rzecz gminy Cisna - 1,60 zł/dobę/osobę. Doba hotelowa trwa od godziny 1600 do godziny 1000   dnia następnego.

Wetlinowo.pl - Sielska Chata za wsią

Noclegi Bieszczady

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności